Kategorie
Artykuły

Teczki reklamowe- odkryj ich potencjał!

Dla wielu osób teczki to po prostu przedmiot codziennego użytku. Trzymamy w nich dokumenty, ważne papiery, rachunki… Tymczasem oprócz swojej praktyczności, niosą ze sobą również bardzo duży potencjał – potencjał marketingowy – jako teczki reklamowe.

Teczki, podobnie jak papier firmowy lub papierowe torby reklamowe, stanowią szybki i naprawdę tani sposób dotarcia do nowych klientów. I co najważniejsze, mają dużą przewagę nad zwykłą papierową ulotką – Twój klient prawdopodobnie nie wyrzuci otrzymanej teczki do kosza. W końcu teczek dobrej jakości nigdy za wiele!

Wsparcie dla Twojego biznesu

Najczęściej teczek używa się do przekazywania dokumentów lub materiałów handlowych.
Dlatego możemy wyróżnić dwa rodzaje: teczki konferencyjne oraz promocyjne.
Teczka powinna być nie tylko estetyczna, ale również trwała. Największy wpływ ma na to papier z jakiego została wykonana oraz jej wykończenie. Dzisiejsza technologia ma naprawdę wiele do zaoferowania!

Teczka na lata

Aby teczka służyła Twojemu klientowi naprawdę długo można zabezpieczyć nadruk przed ścieraniem, zastosować foliowanie lub w wybranych miejscach położyć specjalny lakier UV, który podkreśli najważniejsze elementy (np. logo). Takie teczki są o wiele atrakcyjniejsze, a przez klientów postrzegane jako bardziej profesjonalne. Wizerunek Twojej firmy naprawdę może na tym zyskać!

Jak widzisz, wygląd teczki nie zależy wyłącznie od świetnego projektu, ale przede wszystkim od wykonania i zastosowanego druku. Dlatego jeśli chcesz, aby teczki stały się wsparciem dla Twojego marketingu, skorzystaj z drukarni, która da Ci gwarancję najwyższej jakości. Zapraszamy do kontaktu!