Jakie materiały reklamowe zamówić do kancelarii prawnej?

Branding jest czymś więcej niż logo i materiałami promocyjnymi. Polega na kreowaniu sposobu, w jaki klienci będą widzieli Twoją kancelarię. Na jej prestiż i ich zaufanie zawsze musisz pracować przez wiele lat. W kancelarii prawnej niezbędny jest silny branding, aby podkreślić profesjonalizm pracujących w niej prawników. Skuteczna identyfikacja wizualna to najlepsza metoda, żeby zaprezentować potencjalnym i obecnym klientom wysoki poziom proponowanych usług. Zbudować ich zaufanie.

Pomyśl o logo

Znak firmowy jest najważniejszym elementem identyfikacji wizualnej. Występuje na wszystkich materiałach marketingowych, zwiększa zaufanie do Twojej kancelarii. Profesjonalnie zaprojektowane logo to elegancka i delikatna interpretacja graficzna Twojej marki. Przykładowo my współpracowaliśmy z kancelarią notarialną, której logo składało się przede wszystkim z dużej litery N i napisu ,,Notariusz”. Całość została utrzymana w spokojnym odcieniu niebieskiego.

Kolejny element to wizytówki

Kartoniki z danymi kontaktowymi są potrzebne w czasie spotkań biznesowych, networkingu, budowania nowych relacji z klientami i partnerami. Właściwie zaprojektowana wizytówka to bardzo silne narzędzie. Klienci znajdą na nim nie tylko dane kontaktowe, ale również będą mogli sobie wyrobić zdanie o właścicielu kancelarii. My zaprojektowaliśmy dla wspomnianej wcześniej kancelarii wizytówki, na których z przodu są dane kontaktowe oraz logo na białym tle, a z tyłu jest logo na niebieskim tle. Wizytówki można włożyć w specjalne przez nas przygotowane etui w kolorze ciemnoniebieskim z logo firmy. Całość prezentuje się bardzo elegancko i profesjonalnie.
Nie zapomnij również o papierze firmowym

Papier firmowy jest nieodłącznym elementem wizerunku każdej kancelarii. W końcu drukowany jest na nim każdy dokument dla klienta. Opracowany przez nas papier firmowy z przodu jest biały. Jedynym kolorowym elementem jest logo w górnej części po prawej stronie. Natomiast tył papieru jest utrzymany w kolorze intensywnie niebieskim. Nie zabrakło na nim również logo.

Długopisy i ołówki

Nie mogło ich zabraknąć wśród materiałów reklamowych dla kancelarii. Zaprojektowane przez nas ołówki występują w różnych odcieniach koloru niebieskiego. Natomiast są połączeniem niebieskiego i srebra. Te gadżety reklamowe są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale również eleganckie.
Ostatni element to teczka firmowa

Trudno jest wyobrazić sobie przewożenie dokumentów bez teczek firmowych. To właśnie one są podstawowym ich zabezpieczeniem. Zaprojektowana przez nas teczka z przodu posiada logo firmy w kolorze niebieskim. Cała teczka jest na zewnątrz w kolorze białym, a w środku ma elementy niebieskie. Chociaż jest zrobiona z papieru, to jest trwała. Dokumenty na pewno się w niej nie zniszczą.

Jakie powinny być teczki do kancelarii notarialnej?

Teczki poza wizytówkami są najważniejszymi materiałami reklamowymi jeżeli chodzi o kancelarię notarialną. Przecież przechowuje się w niej niezliczone ilości dokumentów. Z tego względu trzeba zadbać o estetykę i wysoką jakość ich wykonania. Będzie to świadczyło o tym, czy firma jest profesjonalna i czy zależy jej na klientach. Teczki dla kancelarii notarialnej powinny być przede wszystkim spójne z pozostałymi materiałami promocyjnymi. Muszą mieć zbliżoną kolorystykę i stylistykę do wizytówek i papieru firmowego. Na teczkach do kancelarii notarialnej może pojawić się jakiś motyw ozdobny, ale nie można z tym przesadzić. Teczki firmowe tak samo jak inne materiały reklamowe dla kancelarii powinny charakteryzować się prostotą i umiarem. Tylko wtedy będą eleganckie. Minimalizm jest jak najbardziej wskazany w tej kwestii. W kancelarii notarialnej pracują osoby, które wyróżniają się rozsądkiem i opanowaniem, a materiały promocyjne muszą to podkreślać. Wszystkie te wskazówki oczywiście wprowadziliśmy w życie projektując nasze materiały, ale trzeba zwrócić uwagę jeszcze na inne sprawy. Bardzo ważna jest jakość wykonania teczek firmowych. Chyba każdemu jako klientowi zdarzyło się dostać w prezencie od firmy, teczkę, która była zrobiona z bardzo cienkiego papieru, dokumenty się w niej gięły i z niej wypadały. Nie będziemy powtarzać tych błędów, a wręcz uczymy się na pomyłkach innych. Wykonane przez nas teczki dla kancelarii notarialnej są solidne i można ich używać przez długi czas.