O nas

Poznajmy się lepiej

Jesteśmy drukarnią, która nie boi się wyzwań, stawia na kreatywność i nieszablonowe rozwiązania oraz łamie schematy. Zaprojektujmy razem coś fantastycznego!

Zróbmy coś razem

Stawiamy na ludzi i ich potencjał, pomysłowość i nieszablonowe podejście do tematu opakowań produktowych, co obecnie na rynku stanowi niesamowite wyzwanie. Ne boimy się niestandardowych rozwiązań i za każdym razem staramy się zaskakiwać naszych klientów ciekawymi propozycjami stawiając poprzeczkę coraz wyżej. Jesteśmy zgranym zespołem osób, którzy po prostu kochają to, co robią i spełniają się w swojej pracy.

Mimo wielu realizacji na koncie, dopiero się rozgrzewamy

Zrealizowaliśmy już kilka bardzo ciekawych produktów dla dużych i znanych klientów, jednak nasza kreatywna podróż dopiero się rozpoczyna. Wierzymy, że z biegiem czasu ciągle będziemy się rozwijać i stawić sobie poprzeczkę coraz wyżej, aby nasze projekty były jeszcze ciekawsze, bardziej pomysłowe i łamiące schematy. Serdecznie zapraszamy do współpracy – jesteśmy otwarci na nowoczesne i nieszablonowe pomysły naszych klientów.

Wszechstronność to nasze drugie imię

Staramy się sprostać wyzwaniom stawianym przez naszych klientów, a nawet przewyższyć ich oczekiwania co do rezultatu finalnego. Uwielbiamy tworzyć niestandardowe rozwiązania, które stanowią wspaniałą wizytówkę firmy nie tylko naszego klienta, ale również naszą. Piękne opakowania produktowe to obecnie fantastyczny sposób na rozpieszczenie klienta i pokazanie mu, że zasługuje na produkt najwyższej jakości. Oprócz różnorodnych pudełek produktowych projektujemy i drukujemy również teczki firmowe, opakowania kosmetyczne czy też niestandardowe pudełka o ciekawej formie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Zaufali nam:

Stwórz coś wyjątkowego razem z nami!

Tak mogą wyglądać opakowania i materiały reklamowe dla Twojej firmy.

Teczki ekologiczne
Pudełka z owijką
Teczki firmowe
Opakowania na produkt
Pudełko fasonowe
Pudełka ekologiczne
Teczki z HS
Pudełko na świece
Pudełka fasonowe z nadrukiem