O nas

Poznajmy się lepiej

Jesteśmy drukarnią opakowań i materiałów marketingowych, która nie boi się wyzwań, stawia na kreatywność i nieszablonowe rozwiązania oraz łamie schematy. Zaprojektujmy razem coś fantastycznego!

Zróbmy coś razem

Stawiamy na ludzi i ich potencjał, pomysłowość i niestandardowe podejście do tematu opakowań produktowych, co obecnie na rynku stanowi niesamowite wyzwanie. Nie boimy się nowoczesnych rozwiązań i za każdym razem staramy się zaskakiwać naszych klientów ciekawymi propozycjami, stawiając sobie poprzeczkę coraz wyżej. Jesteśmy zgranym zespołem osób, którzy po prostu kochają to, co robią i się spełniają w swojej pracy.

Mimo wielu realizacji na koncie, dopiero się rozgrzewamy

Zrealizowaliśmy już sporo niezmiernie interesujących produktów – nie tylko dla dużych i znanych klientów. Jednak nasza kreatywna podróż dopiero się rozpoczyna. Wiemy, że z biegiem czasu ciągle będziemy się rozwijać i wzbogacać doświadczenie, co zaowocuje jeszcze ciekawszymi, bardziej pomysłowymi i innowacyjnymi projektami. Serdecznie zapraszamy do współpracy – jesteśmy otwarci na nawet najbardziej szalone wizje naszych klientów.

Wszechstronność to nasze drugie imię

Staramy się sprostać wyzwaniom stawianym przez naszych klientów, a nawet przewyższyć ich oczekiwania co do finalnego rezultatu. Uwielbiamy tworzyć rozwiązania, które stanowią wspaniałą wizytówkę firmy – nie tylko naszego klienta, ale również naszą. Piękne opakowania produktowe to obecnie fantastyczny sposób na rozpieszczenie klienta i pokazanie mu, że zasługuje na produkt najwyższej jakości. Oprócz różnorodnych pudełek produktowych projektujemy i drukujemy również materiały reklamowe i marketingowe, dzięki którym nasi klienci wyróżniają się na rynku. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Zaufali nam:

Stwórz coś wyjątkowego razem z nami!

Tak mogą wyglądać opakowania i materiały reklamowe dla Twojej firmy.

Teczki ekologiczne
Pudełka z owijką
Teczki firmowe
Opakowania na produkt
Pudełko fasonowe
Pudełka ekologiczne
Teczki z HS
Pudełko na świece
Pudełka fasonowe z nadrukiem