Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu trwa realizacja zamówienia?

Ile czasu trwa realizacja zamówienia?

Pudełka dostępne na magazynie wysyłane są nawet w ciągu kilku godzin od momentu zaksięgowania płatności. Należy jednak pamiętać, że są to pudełka bez nadruku.

Natomiast realizacja pudełek na zamówienie trwa około 5-7 dni. Ostatecznie wszystko zależy od nakładu zlecenia, czy plik do druku jest już gotowy oraz miejsca dostawy.

Przesyłki kurierskie realizujemy za pośrednictwem firm Inpost, DPD oraz Fedex. Dlatego do czasu produkcji należy jeszcze doliczyć 1-2 dni robocze potrzebne na dostawę.

Jak zamówić pudełka na własne produkty?

Jak zamówić pudełka na własne produkty?

Jesteśmy producentem opakowań, dlatego wszystkie pudełka wykonujemy na zamówienie. A to oznacza, że możemy zrealizować każdy pomysł – pudełka małe i duże, z nadrukiem lub dowolnym uszlachetnieniem. Jeżeli szukasz pudełka na własne produkty najpierw opowiedz nam o nim – jak ma wyglądać i jaką pełnić rolę. Podaj rozmiary Twojego produktu lub docelowego pudełka. Określ dodatkowe cechy, opisz czym ma się wyróżniać. Na podstawie naszej rozmowy stworzymy wizualizację Twojego nowego opakowania, a następnie przystąpimy do produkcji.

Jakie jest minimalna wielkość zamówienia?

Jakie jest minimalna wielkość zamówienia?

Pudełka w magazynie dostępne są już od 1 sztuki. W przypadku zamówień niestandardowych, czyli produkcji pudełek od podstaw również nie posiadamy limitu. Jednak należy pamiętać, że produkcja 1 sztuki jest związana z podobnymi kosztami jak przy większych nakładach m.in. koszt wykrojnika.

Czy mogę do Was wysłać swój produkt?

Czy mogę do Was wysłać swój produkt?

Oczywiście tak. Zdecydowana większość klientów, którzy posiadają już gotowy produkt, przesyłają go w celu zaprojektowania pudełka. Jest to dobra praktyka, która pozwala uzyskać najlepszy efekt.

Jak możemy Ci pomóc?

Napisz do nas!

    Wysyłając formularz kontaktowy oświadczasz, że zapoznałeś się z „Polityką prywatności” Administratora danych.