Kategorie
Artykuły

Jak stworzyć wizytówkę, która będzie początkiem wielkiego biznesu?

Zastanawiałeś się kiedyś jak stworzyć wizytówkę, która będzie początkiem wielkiego biznesu? Przychodzimy z pomocą! Sprawdź kilka naszych rad, a odpowiedni projekt wizytówki nie będzie już dla Ciebie wyzwaniem.

1. Postaw na jakość

Wizytówka ma wzbudzać zaufanie, podnosić Twój prestiż i stawiać Cię w roli eksperta. Wybierz drukarnię, która Cię nie zawiedzie. I co najważniejsze- nie oszczędzaj! Oszczędność nie jest tu dobrym doradcą.

2. Czcionka i kolory na wizytówce

Jaką czcionkę wybrać? Ani za małą ani za dużą! Taką, która nie będzie sprawiać kłopotów z jej przeczytaniem. Ogranicz się do maksymalnie dwóch czcionek oraz trzech rozmiarów.

3. Krótko, zwięźle i na temat!

Przestrzeń na wizytówce jest dosyć ograniczona, dlatego muszą się na niej znaleźć jedynie najważniejsze informacje. Stanowisko, firma, numer telefonu, mail… Klient trzymając w dłoni Twoją wizytówkę powinien wiedzieć kim jesteś, czym się zajmujesz i w jaki sposób może się z Tobą skontaktować. A jeśli będzie chciał dowiedzieć się więcej, wtedy wykręci Twój numer telefonu.

4. Wizytówka z nutką oryginalności

Konkurencja jest ogromna, dlatego czasem warto nieco „zaszaleć”, aby wyróżnić się z tłumu. Oczywiście, taki oryginalny projekt nie może tracić na swojej jakości. Świetnym pomysłem jest np. wykorzystanie niestandardowych materiałów. To może być metal, drewno, bawełna, plastik- coś co wiąże się z działalnością firmy. Taka wizytówka z pewnością wzbudzi zainteresowanie!

Jak stworzyć wizytówkę – podsumowanie

Mamy nadzieję, że już wiesz jak możesz stworzyć wizytówkę wysokiej jakości. Dobre wrażenie robi się tylko raz. Dlatego zrób wszystko, aby Twoja wizytówka mówiła w Twoim imieniu „Jestem profesjonalistą w swojej branży, zadzwoń do mnie!”. Pamiętaj- jeśli nie masz pojęcia o grafice, powierz jej wykonanie profesjonalnemu grafikowi. Podstawy Photo Shopa, niestety nie wystarczą… Jeśli masz pytania odnośnie wydruku, nie czekaj- napisz!